המון בני אדם רגילים לעשות שימוש עם אביזרי סקס. חלק ניכר מהם הסכימו לבשר לנו, כי בעזרתם הם הרבה יותר שבעי רצון מחיי הסקס שלהם, בכל רמה אפשרית, לרבות איכות האוננות ואיכות האורגזמות שהם חוו. ככל שתחקרו יותר את הגוף שלכם, ותשתמשו יותר באביזרי מין, באופן הזה מירב הסיכויים שתענגו כהוגן את עצמם, אף עם בני הזוג שלכם ואף לבדכם. בהתאם לסקר שנעשה בתחום זה, נמצא כי תשעים אחוז מהנסקרים דיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה בעת קיום יחסי מין עם אביזרי הסקס. מי שלא ישתמש בהם, דיווח על שיעור שביעות רצון של שבעים ושישה אחוזים בלבד.

האם אביזרי סקס מסייעים בתפקוד המיני?

לא כולם מודעים לעובדה, אבל הפרעה בתפקוד המיני הינה ממש אמתית, ואיננה מבדילה בין זכר לבין נקבה. למקום הזה בדיוק נכנסים אביזרי סקס. בהתאם למנעד רב של מחקרים שנעשו בתחום, נמצא כי אביזרי הסקס שנמצאו כיעילים בתור כלים של אוננות באמת סייעו לבעיות בסקס שכיחות, כמו למשל – חרדת ביצוע, או לחלופין הפרעות בזקפה. יש אביזרי סקס מסוימים שנועדו לסייע לנשים שקשה להן להגיע לכדי אורגזמות. במידה ושני המינים יצליחו ללמוד להגיע לשיאם בעזרת שימוש באביזרי הסקס תוך כדי מהלך האוננות, הם יספקו להם הרבה יותר ביטחון עצמי להגיע לאורגזמות עם הפרטנרים שלהם, וזאת בשל העובדה שלאורה המוח שלהם יהיה הרבה יותר רגוע.

חרף העובדה שאורגזמות לא מחויבות המציאות בכל קיום יחסי מין, אך משום שיש להן מקום של כבוד, אין להתכחש לעובדה שהן עשויות להוות את הדובדבן שבקצפת. אביזרי הסקס, מכורח ההשפעה החיובית שלהם בתחום של בריאות הנפש, בהחלט עשויים לסייע לכם ליהנות מכל סקס, בלי קשר לתוצאה הסופית שלו.

האם אביזרי סקס יכולים להגדיל את הביטחון העצמי בגוף שלכם?

כאשר מבינים כל סנטימטר בגוף שלכם, פשוטו כמשמעו, נהנים מהערכה מקסימלית ומהגדלה של הביטחון העצמי בגוף שלכם. הגוף של האנושות הינו, ללא כחל וסרק, סוג של יצירת אומנות מעודנת. עצם קיומו של הדגדגן רק לשם הנאה, יש בעובדה זאת כעובדה יוצאת דופן וייחודית. מי שמעונן על בסיס שבועי, ונעזר עם אביזרי סקס, בעל נטייה להיות הרבה יותר חיובי בהיבט של נראות הגוף שלו, לעומת כאלו שלאו. אביזרי הסקס מאפשרים לכם להתנסות עם כל מיני תחושות, מספקים לכם מתנה אמתית להבין מה יגרום לכם הרגשה טובה, וכן מה הם אזורי ההנאה או נקודות הגירוי בו זמנית, וכולי. בתום התנסות זאת, יהיה באפשרותכם לשוב אל מפת הדרכים החדשה שגיליתם עם עצמכם, או לחלופין להבין בדיוק איך לתקשר עמה ועם בני הזוג שלכם.