שלום לכולכם,

קוראים לי אושרת, ורציתי לחלוק אתכם את הסיפור שלי על עיסוי. לפני כמה שנים ניסיתי לשכנע את ידידי אלי ללכת איתי לאחד מבתי הספא המקומיים בעיר, על מנת שנוכל לקבל עיסוי זוגי ארוטי עם סוף טוב ומקלחת חושנית. קיבלתי השראה עבורנו לנסות את זה, אחרי שצפיתי בסצנה כזו בסרט פורנו מפורסם משנות השישים. בעצם, אליה היה זה שחשף אותי לסרטי פורנו. לא סבתא שלי. זה קרה ממש בתחילת מערכת היחסים שלנו. אני זוכרת את היום הזה כה טוב. היום שעזרתי לו לצאת מהבית אחרי שהגירושים שלו הסתיימו. סרטי הפורנו האהובים עליה הם משנות השישים והשבעים. במיוחד אם יש בהם קצת סיפור. יש לי ספרייה בגודל מצוין של קלטות וידאו ו- DVD בבית כיום. בתחילת מערכת היחסים שלנו נהגנו לעשות סקס בטלפון. עם הזמן, כאשר אחד מערוצי הכבלים היה מציג את אחד מסרטי הפורנו הספציפי שהיינו צופים בו באותו זמן שקיימנו סקס בטלפון. מאז הטלפונים הסלולריים הפכו לחזקים יותר והוספה של שיחות וידאו. עכשיו אנחנו עושים שיחות סקס בווידאו במקום.

משום שאנחנו אוהבים לצפות בפורנו כשאנחנו ביחד. חשבתי שהתוכנית שלי תעבוד; התחלתי מדי פעם לשחק פורנו שהציג סצנת מכון עיסוי. זרמתי גם כל מיני סרטוני עיסוי. לא הייתי מטורפת עליהם, אך אם הם ילחצו אותי ואני אוריד אותם, בוודאי שאצפה בהם. כולל הסרט שהיה ההשראה שלי. אפשר לומר שזו הייתה הדרך שלי לנסות לשתול את הרעיון בראשו של אלי. לשנינו לנסות משהו חדש מבחינה מינית. באופן אישי, אני הולכת למנעד נרחב של בתי ספא בעיר שלנו כבר הרבה מאוד זמן. עוד לפני שאלי ושאני התכנסנו. למדתי עליהם בזמן שגלשתי בכמה אתרי פורנו בבית ערב אחד.

לעזאזל, גיליתי, תוך כדי גלישה באינטרנט, שיש מכון עיסוי אירוטי בערך שלושה רחובות מהמטה של ​​החברה שלנו. מה שבאמת הדהים אותי היה שהיה אחד במרכז הסטריפ ליד המכולת שבה אני קונה. אפילו אחד קרוב למקום שבו אלי גר. התחלתי לקרוא את כל הביקורות כפי שכינו אותן של כל המקומות האלה. הביקורות הרחיקו לכת וסיפרו לך כיצד לפעול, מה לומר כאשר אתה מבקר באחד מהם בפעם הראשונה. אחרת הבנות שעובדות שם לא היו מציעות את כל השירותים שלהן. במקרה גרוע יותר הם יסרבו לראות אותך אם היו חושבים שאת שוטרת. במקומות מסוימים אפילו להיכנס בדלת היית צריך הפניה מאורח תכוף או ביטוי סיסמה סודי. מה שחשבתי שהוא מצחיק. לאחר שקראתי מספיק ביקורות נסעתי לטיול הראשון שלי לאחד המקומות שקיבלו בעקביות ביקורות מצוינות. עם כל המידע שקראתי מהאתר. ידעתי שלא יאכזבו אותי. בטח, לא התאכזבתי.

כמובן שהייתי צריכה ללכת לבדוק את זה. אחרי החוויה הזו, הייתי "מכורה". בכנות, אין כמו עיסוי טוב…